Catering dietetyczny dla zabieganych

Podstawą zdrowego trybu życia jest odpowiednio spersonalizowana i urozmaicona dieta. Nie powinna ona odnosić się natomiast z wyrzeczeniami czy głodówkami, a być przystosowana do preferencji klienta.

Nie wszystek jednak jest mistrzem patelni ani dietetykiem, by prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne oraz makroskładniki. Na szczęście jest znacznie prostsze rozwiązanie- catering dietetyczny! To świetna opcja dla osób, które nie mają czasu, albo umiejętności kulinarnych, a chcą zadbać o to, co trafia na ich talerz.


Prowadzisz bar lub restaurację, zapoznaj się: odzież dla personelu, m.in.:  buty kucharskie, koszule barmańskie.


A co kryją boxy dietetyczne? Nade wszystko będą to gotowe dania spersonalizowane pod odbiorcę. Sztab kucharzy oraz dietetyków dba o to, ażeby były one pełnowartościowe, zawierały warzywa i owoce sezonowe i odpowiednią podaż składników.

Przed zakupem bowiem każde zamówienie jest odpowiednio rozpatrywane, a dieta ustalana pod klienta. Pod uwagę brane są róże czynniki: ilość spożywanych posiłków, rodzaj pracy czy aktywności fizycznej, którą należy wliczyć do ogólnego bilansu kalorycznego. Po drugie uwzględniane są, przy tworzeniu cateringu dietetycznego wszelkie alergie oraz indywidualne preferencje żywieniowe. Miłośnicy wegetarianizmu, albo veganie także znajdą tu coś dla siebie.

Co można zaobserwować, już po miesiącu stosowania cateringu dietetycznego?! Przede wszystkim na poprawę jakości zdrowia, nie wyłącznie organizm będzie odpowiednio odżywiony i nawodniony, ale a w zestawieniu ze sportem, skóra nabierze jędrności oraz blasku. Boxy dietetyczne to też oszczędność czasu i pieniędzy, które można poświęcić na inną dziedzinę życia.

Buty kucharskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *